X

Prachtige reis door Mexico en Guatemala

  • Ons advies gewenst?
  • Contact >
  • Samen uw rondreis ontwerpen

Prachtige reis door Mexico en Guatemala

 

Rondreis Mexico – Familie Goossen
Februari 2025

Tussen 4 en 27 febr. 2025 hebben wij een prachtige reis gemaakt door Mexico en Guatemala. We kijken hier met plezier op terug. Een individuele reis, met vervoer (busjes met chauffeur en twee binnenlandse vlucht), excursies en hier en daar eigen invulling.

We hebben duidelijkeReisverslag Familie Goossen Mexico 3 Rondreis Op Maat Specialist informatie gekregen vooraf en het hele reisplan klopte als een bus.
Mexico City was een bijzonder hoogtepunt. De excursie naar Coyoacan en het centrum met antropologisch museum mag je bij een bezoek aan Mexico City beslist niet overslaan. Ook een bezoek aan Antigua en Atitlanmeer met de drie dorpjes was zeer de moeite waard en de gids vertelde veel over de Mayacultuur.

Van de archeologische sites Tikal, Palenque, Uxmal en Chitzen Itza hebben we genoten. Tulum was de laatste bestemming van de reis. Hier hebben we een twee dagen genoten van het hotel met privéstrand en zee, een leuke kleine accommodatie.

Vanuit Guatemala naar Mexico is het nogal een procedure om de grens over te gaan, o.a. vanwege de reistijd (per auto ca. 7 uur). Het is handig om te weten dat je

daar nu ook met visa card kunt betalen en vooral dat je dit bewijs van betaling goed moet bewaren, omdat je het later op het vliegveld bij vertrek bij immigratie moet afgeven!

Hartelijke groet,
Marleen, Johan en Willy